قوانین و مقررات

فروشگاه اینترنتی ماهی و میگو ماهی خانه homefish.ir از نظر حقوقی در معاملات سایت اینترنتی به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شود. بنا بر این خرید از این سایت فروشگاهی به منزله آگاهی و توافق کامل خریدار با شرایط و ضوابط زیر می باشد:

 

 

1:خرید از این سایت بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

2.کاربران این سایت باید در هنگام خرید، و ثبت سفارش اطلاعات شخصی خود، و اطلاعات محصول را با دقت وارد نمایند. بدیهی است کامل نبودن یا نادرست بودن اطلاعات باعث اشتباه کارمندان ما می شود و عواقب آن بر عهده خریدار می باشد.

 

3.هیچگونه مسئولیتی در قبال اشکالات و اختلالات خارج از مختصات سایت از جمله اختلالات بانکی، اینترنتی، مخابراتی و سخت افزاری  مبدأ ندارد.

 

4.قیمت محصولات در این سایت با در نظر گرفتن قیمت رقابت در بازار ماهی، و همچنین هزینه ارسال بسته بندی با بیمه کالا، مالیات و عوارض و با در نظر گرفتن درصدی به عنوان منفعت فروشگاه، محاسبه و با مناسب ترین قیمت عرضه می شود.

 

5.مکان تحویل محصول توسط کاربر سفارش دهنده در تهران درب منزل و در شهرستان ها در ترمینال اتوبوسرانی یا راه آهن آن شهر میباشد.

 

6.زمان فرستادن محصول توسط کارمندان از طریق پیامک به کاربر سفارش دهنده اطلاع داده می شود، لذا در صورت عدم حضورسفارش دهنده در محل، با توجه به حساس بودن نگه داری ماهی و میگو، بازگشت محصول به مبدأ امکان پذیر نمی باشد و این سایت مسئولیتی در این قبال ندارد .

 

7.به دلیل قیمت روزانه ماهی هر روز، این سایت به روز رسانی میشود و مشتریان عزیز باید با توجه و آگاهی کامل از قوانین و مقررات سایت ، قیمت هر محصول و هزینه های ارسال اقدام به خرید و ثبت سفارش نمایند.

 

8.در حین ثبت سفارش اگر مبلغی از حساب شما کسر شد و ثبت سفارش صورت نپذیرفت، وجه شما به حساب سایت منتقل نمی شود و ظرف مدت 24 الی 72 ساعت توسط بانک مورد نظر، وجه پرداختی به حساب شما باز می گردد.

 

9.پس از ثبت سفارش امکان اصلاح سفارش توسط سایت امکان پذیر نمی باشد و اگر بعد از ثبت سفارش متوجه اشتباه خود درانتخاب محصول شدید، ظرف مدت کمتر از یک روز کاری با همکاران ما جهت تصحیح سفارش تماس حاصل فرمایید.

 

10.در مواقع خاص پس از ثبت سفارش، برخی از محصولات در برخی از فصول و برخی از روزهای ماه، ممکن است تأمین نشود که ما در این موارد سه پیشنهاد برای مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم:

-1-17 جایگزین کردن سفارش با محصول مشابه.

-2-17 بازگرداندن وجه سفارش به حساب مشتری.

-3-17 اجازه و شکیبایی مشتری جهت تأمین سفارش.

 

بدیهی است در صورت درخواست شما بزای ماهی پاک شده وزن ماهی کمتر خواهد شد اما مبلغ داده شده برای ماهی پاک نشده است.

 

سفارشات حداقل 48 ساعت و حداکثر 72 ساعت بعد به دست مشتری خواهد رسید و رساندن ماهی تازه در کمتر از 48 ساعت به دست مشتری امکان پذیر نیست و اگر کسی تاکیدبر این داشت که کمتر از 48 ساعت ماهی را به دست شما میرساند امکان تازه بودن ماهی وجود ندارد.